دوره‌ها

فضایی امن برای رشد و یادگیری
ما در کنار هم

همه ما نیاز به صحبت کردن و شنیده شدن داریم. در دوره‌های گروهی با کمک تسهیل‌گر، فضایی صمیمی و پویا رو تجربه می‌کنیم و می‌توانیم روی مسائلی که با آن درگیر هستیم، کار کنیم. در هر دوره با توجه به سرفصل‌های آن، تمرینات مخصوص را انجام می‌دهیم و با هم تمرین می‌کنیم تا حال بهتری داشته باشیم.

روانشناسی جوونه

ویژگی‌های دوره‌ها

دوره‌های جوونه متناسب با نیاز‌های شما طراحی می‌شود.

Line

تمرین محور

در هر دوره تمرینات کاربردی و مرتبط به نیاز شرکت کنندگان ارائه می شود تا مطالب به جزئی از سبک زندگی آنها تبدیل شود.

روانشناسی جوونه

پرداخت اقساطی

شرکت کنندگان می توانند هزینه دوره را به مرور پرداخت نمایند تا در صورت تمایل به شرکت در دوره، شرایط مالی مانع حضورشان نشود.

روانشناسی جوونه

ظرفیت محدود

گروه ها با تعداد محدود تشکیل می شود تا هر فرد زمان کافی برای صحبت داشته و مربی نیز بتواند بر فعالیت گروه نظارت دقیق داشته باشد.

روانشناسی جوونه

دوره‌های گروهی

Line

در دوره‌های گروهی، با دغدغه و مسائلی مشترک، دور هم جمع می‌شویم و با کمک متخصص روی این موضوعات عمیق می‌شویم و به صورت ریشه‌ای آنها را بررسی میکنیم. در این دوره‌ها معمولا حدود ۸ تا ۱۰ نفر شرکت می‌کنند تا همه افراد بتوانند مشارکت کافی داشته باشند. قدرت همدلی و التیام گروه رو دست کم نگیر.

دوره‌های توسعه فردی

Line

در این دوره ها با آموزش و کمک تسهیلگران متخصص، مهارت های زندگی را تمرین میکنیم تا توانمندتر باشیم. در هر دوره با توجه به سرفصل آن، تمرینات مرتبط ارائه می‌شود. در این دوره‌ها در جمعی بزرگتر در کنار هم برای رشدمون تمرین میکنیم و به هم انرژی می‌دهیم.

دوره‌ های جوونه

اطلاعات و سرفصل های هر دوره رو تو صفحه خودش دنبال کن!

Line

نظرات

نظرات شرکت کنندگان دوره های جوونه

Line
دو ویرگول

با سلام و سپاس فراوان من بسیار از دوره راضی بودم. نکاتی مطرح شد که در هیچ کتاب مربوطه ای نخونده بودم و تمرینات بسیار کاربردی داده شد که همچنان سعی می کنم رعایت کنم.

دو ویرگول

حس و حال کلاسا و مدرس رو دوس داشتم، حسامو شناختم و ناراحتم از اینک دوره تموم شد.

دو ویرگول

اولین باره که تو دوره و وبینار شرکت کردم، تجربه خوبی بود مخصوصا اینکه با دوستان هم صحبت هستم و نظرات و تجربیات دوستان رو هم می شنوم و احساس تنهایی و غیر عادی بودن رو ندارم.

دو ویرگول

خیلی پاسخ گویی عالی در گروه دارن خیلی ارائه عالی در جلسات و قابل فهم.خیلی کاربردی و موثر

دو ویرگول

به عنوان اولین دوره ای که مجازی گذروندم، خیلی خوب و مفید بود، خیلی بهم کمک کرد که بیشتر درباره خودم فکر کنم و بتونم ارزش های زندگیم رو بشناسم و برنامه هامو در جهت ارزش هام مرتب کنم و از همه جهات باعث شد چند قدم تو شناختن خودم و سامان دادن به خودم و زندگیم جلو بیفتم.

دو ویرگول

این دوره برای من بسیار عالی و کاربردی بود و بهم کمک کرد خودمو بیشتر و دقیق تر زیر ذره بین بگذارم و به احساساتم توجه بیشتری کنم. این عمق شدن به خودم آرامش زیادی داد. یاد گرفتم هرچیزی رو اول در خودم جست و جو کنم و انتظاراتم از دیگران کمتر شد.

دو ویرگول

شرکت در این دوره، مطالب دوره و شنیدن تجربیات دیگران برام در جهت شناختن خودم قدم خوبی بود. احساس خوبی به دوره داشتم.

سوالات متداول

هر دوره گروهی مختص موضوع خاصی طراحی می‌شود، اکثر دوره‌ها عمومی هستند و  برای همه افرادی که علاقه مند به خودشناسی و آگاهی بیشتر از خود و یادگیری مطالب روانشناسی مناسب هست. دو نوع دوره گروهی در جوونه برگزار میشود،

در دوره‌های مشاوره گروهی افراد با مشکلات مشابه در گروه‌هایی با تعداد کم دور هم جمع میشوند و با هدایت درمانگر روی مسائل خود کار میکنند. اعضای گروه به تعداد مشخص و محدودی هست تا تک تک افراد زمان کافی و مناسب برای صحبت کردن و حل کردن مسائلشان داشته باشند.

دوره‌های عمومی با هدف آموزش مسائل روانشناسی تشکیل میشوند، اکثر دوره‌ها تمرین محور و تعاملی هستند تا افراد با انجام دادن تمرینات در طول دوره، بتوانند به تغییراتی که نیاز دارند، نزدیکتر شوند.

دوره‌های گروهی هزینه اقتصادی‌تر نسبت به جلسات فردی دارند و حضور در کنار سایر افراد باعث یادگیری از تجربه دیگران و بالا رفتن سطح آگاهی گروه در کنارهم میشود. معمولا اعضای گروه‌های خودشناسی همدل و همراه یکدیگر هستند و افراد تاثیرگذاری در زندگی‌های یکدیگر خواهند بود. گفتگوهای گروهی مثل خواندن چندین کتاب به صورت همزمان هست، پر از تجربه‌های جدید و اطلاعات متفاوت از انسانهای مختلف.

دوره‌های گروهی جوونه در برنامه‌هایی مثل اسکایپ، زوم، اسکای روم و … برگزار میشود و نحو استفاده از هر کدام از این برنامه‌ها به شرکت کنندگان آموزش داده میشود تا بدون هیچ نگرانی در دوره‌ها بتوانند شرکت کنند.

تعداد جلسات و ساعات هر جلسه بستگی به موضوع آن دوره دارد. برای اطلاع از جلسات و ساعات دوره‌های قبلی میتوانید به بخش دوره‌ها مراجعه کنید.

دوره‌های گروهی توسط گروه درمانگران حرفه‌ای و با تجربه برگزار میشود و هر گروه طبق موضوع آن گروه درمانگر خاص و متخصص خود را دارد. گروه درمانگران جوونه همگی فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد و یا دکترا رشته‌های تخصیی روانشناسی و مشاوره هستند.

با ما در ارتباط بمون …

کافیه ایمیلت رو همین پایین برامون بنویسی تا تازه‌ترین نوشته‌ها و برنامه‌های جوونه رو برات بفرستیم.