مشاوره آنلاین روانشناسی2024-01-30T15:33:15+03:30
Block

مشاوره آنلاین روانشناسی

لحظاتی که به خودمون اختصاص می‌دهیم…

مشاوره آنلاین روانشناسی
مشاوره کودک و نوجوان جوونه

مشاوره کودک و نوجوان

مشاوره روانپزشکی جوونه

مشاوره روانپزشکی

در جلسات فردی فرصت این رو داری تا درباره هر موضوعی که مرتبط با خودت هست مثل اضطراب، احساس افسردگی، مشکلات خواب و ... با تراپیست‌های جوونه صحبت کنی.

ممکنه شما و پارتنرتون نیاز داشته باشید تا با هم درباره رابطتون صحبت کنید و یا برای تصمیم ازدواج نیاز به راهنمایی داشته باشید. جوونه بهت کمک میکنه!

اگر فرزندت دغدغه‌هایی داره که نگرانت کرده و نیاز به صحبت با یک متخصص داره و یا خودت سوالاتی داری که دنبال جوابشون هستی، متخصص‌های ما در کنارتون هستند.

در بعضی از موقعیت‌ها برای پیشبرد بهتر جلسات رواندرمانی و ارائه درمان مناسب‌تر نیاز به دارو درمانی هست. جوونه به همراه متخصصین روانپزشک همراه شما خواهد بود.

فرآیند شروع جلسات تراپی جوونه

Line
فرآیند شروع جلسات تراپی جوونه
فرآیند شروع جلسات تراپی جوونه
مشاوره روانشناسی

تراپیست‌های جوونه

هر آدمی با یه رویکرد خاص ارتباط می‌گیره؛ با تراپیست‌های جوونه و رویکرد‌هاشون آشنا شو.

Line
جوونه
0+
تراپیست متخصص
0+
مراجعین جوونه
0+
جلسه مشاوره برگزار شده
جوونه

دنبال یه تراپیست خوب می‌گردی!؟

کافیه فرم زیر رو پر کنی تا در سریع‌ترین زمان باهاتون در ارتباط باشیم.

Line

نظرات

نظرات مراجعان و همراهان جوونه

Line

سوالات متداول

Line
چه کسانی در جلسات رواندرمانی آنلاین شرکت می‌کنند؟2023-07-19T01:43:38+03:30

افراد با اهداف متفاوتی در جلسات رواندرمانی آنلاین شرکت می‌کنند؛ ممکنه برای درمان مسائل روانی مثل افسردگی، اضطراب، وسواس و …. و یا با هدف رشد و توسعه فردی و بالا بردن صلح درونشان و بسیار دلایل متفاوت دیگر در این جلسات شرکت کنند.

نحوه انتخاب درمانگر برای جلسات مشاوره آنلاین روانشناسی به چه صورت هست؟2023-07-19T01:45:43+03:30

از مراحل مهم شروع رواندرمانی انتخاب درمانگر/روانشناس مناسب هست. در جوونه فرم ارزیابی مخصوصی طراحی شده تا با ارزیابی اطلاعاتی که شما وارد می‌کنید؛ رویکرد درمانی و درمانگر مناسب شما را خدمتتون معرفی می‌کنیم.

از طرفی در صورتی که درمانگر خاصی را مدنظر داشته باشید و شرایط شما با حیطه کاری آن درمانگر همسو باشد، می توانید جلسات مشاوره روانشناسی آنلاین را با درمانگری که انتخاب کرده‌اید شروع کنید.

نحوه و سبک برگزاری جلسات رواندرمانی آنلاین به چه صورت هست؟2023-07-19T01:47:11+03:30

جلسات مشاوره روانشناسی آنلاین به صورت تماس تصویری برگزار می شود. مراجع کننده نیاز به فضای شخصی برای جلسات درمانی دارد تا با خیال آسوده بتواند درباره مسائل خود صحبت کند. اتصال به اینترنت و دسترسی به گوشی همراه (لپ تاپ یا تبلت) برای جلسات مشاوره آنلاین روانشناسی ضروری هست.

مدت زمان و تعداد جلسات مشاوره آنلاین روانشناسی چقدر هست؟2023-07-19T01:48:33+03:30

مدت زمان هر جلسه رواندرمانی 45 دقیقه هست (ممکن هست در بعضی جلسات نیاز به زمان بیشتری باشد). تعداد جلسات بستگی به شرایط مراجع کننده دارد و تعداد جلسات ثابتی برای همه افراد وجود ندارد (شرایط زندگی و مشکلات افراد و شدت آن یا یکدیگر کاملا تفاوت هست).

فاصله زمانی جلسات مشاوره آنلاین روانشناسی چگونه است؟2023-07-19T01:49:29+03:30

جلسات رواندرمانی و مشاوره آنلاین روانشناسی به صورت استاندارد هفته‌ای یکبار برگزار می‌شود. در صورتی که نیاز دارید فواصل جلساتتان بیشتر یا کمتر باشد؛ لازم هست با درمانگرتان در این زمینه گفتگو کنید.

آیا جلسات رواندرمانی پر فشار هست؟2023-07-19T01:50:46+03:30

کار کردن روی احساسات و موضوعاتی که برای ما ناراحت کننده هست می تواند سخت باشد اما رویکرد درمانی درمانگران جوونه همواره سرشار از همدلی هست و همین موضوع باعث می شود تا در فضایی امن و بدون قضاوت و با احساس آرامش بیشتری بتوانید روی موضوعات خود کار کنید و رشد کنید.

قبلا تجربه خوبی در رواندرمانی نداشته‌ام و این مساله باعث تردید من هست. الان چکار کنم؟2023-07-19T01:52:19+03:30

متاسفیم از اینکه تجربه خوبی با روان درمانگر خود نداشته‌اید. به یاد داشته باشید که درمانگران شخصیت‌های متفاوتی از یکدیگر دارند و با رویکردهای متفاوتی از هم کار می‌کنند.

داشتن تجربه بد در رواندرمانی باعث آزرده خاطری فرد مراجعه کننده می شود و موضوع سختی هست اما همه درمانگران یکسان نیستند و مطمئناً با جستجو و امتحان کردن دوباره می توانید به مسیر رواندرمانی مناسب خودتان برسید. این مسیر رشد و توسعه شماست و با یک تجربه ناموفق این مسیر را رها نکنید.

حریم شخصی و رازداری در جلسات مشاوره آنلاین روانشناسی به چه صورت هست؟2023-07-19T01:53:16+03:30

اولین اصل رواندرمانی رازداری هست. مطالب بیان شده در جلسات رواندرمانی فقط بین شما و رواندرمانگرتان محفوظ خواهد ماند. جلسات رواندرمانی ضبط نخواهند شد و آنلاین هستند. تنها در صورتی که خطر جانی و آسیب برای مراجع کننده یا دیگران وجود داشته باشد یا در صورت دستور مقامات قضایی درمانگر نیاز هست تا وظایف خود را اجرا کند.

مزیت مشاوره روانشناسی فردی نسبت به دوره‌های روانشناسی گروهی چیست؟2023-07-19T01:54:31+03:30

در جلسات فردی، شما با کمک یک درمانگر روی مساله خودتان کار می کنید و زمان بیشتری برای صحبت کردن در مورد موضوعات خود دارید. دوره‌های گروهی و درمان فردی می توانند مکمل خوبی در کنارهم باشند اما زمانی که با موضوعات جدی و نشانه‌های شدیدی درگیر هستید، درمان فردی نسبت به دوره‌های گروهی اولویت دارد.

آیا نیاز به ملاقات با روانپزشک هست؟2023-07-19T01:55:22+03:30

در بعضی از موقعیت‌ها برای پیشبرد بهتر جلسات رواندرمانی و بالا بردن کیفیت جلسات نیاز به دارو درمانی هست که لازم هست تحت نظارت یک روانپزشک انجام شود.

چرا رواندرمانگر به من راهکار مشخص و دقیقی نمی دهد؟2023-07-19T01:56:37+03:30

پروسه رواندرمانی برای بهبود نگرش و تنظیم احساسات و بالا بردن قدرت تصمیم گیری و توانمند شدن مراجع هست. در رواندرمانی توانایی ماهی گرفتن به شما آموزش داده می شود و درمانگر به شما ماهی (راهکار) نمیدهد. با یاد گرفتن ماهی گرفتن، می توانید تا آخر عمر ماهیگیر زندگی خود باشید و مشکلات زندگی را خودتان و با قدرت و توانمندی خود بگذرانید.

تاثیرات جلسات رواندرمانی تا چه زمانی خواهد بود؟2023-07-19T01:57:47+03:30

زمانی که ما زخمی بر روی دستان خود داشته باشیم می توانیم با چسب زخم و پماد به صورت موقت آنرا درمان کنیم، اما زمانی که ریشه‌ای بررسی شود که چرا این زخم بوجود آمده؛ در چه فضایی این زخم پدیدار شده، میتوانیم مساله را عمیقا درمان کنیم تا از بازگشت مجدد آن به شکل‌های دیگر در آینده جلوگیری کنیم.

جلسات مشاوره آنلاین روانشناسی گروه جوونه با وجود امنیت و همدلی فراوانی که موجب آسودگی مراجع می شود، عمیق و مساله محور هست و به مراجع کمک می کند تا مسائل خود را ریشه‌ای و عمیق حل کند و با این سبک تاثیرات رواندرمانی تا سالیان سال برای فرد خواهد ماند. البته به یاد داشته باشید که تغییر الگوهایی که سالیان سال در ما وجود داشته‌اند نیاز به صبوری و تلاش دارد و لازمه مسیر رواندرمانی خود را پیوسته ادامه دهید.

اگر با درمانگرم ارتباط نگیرم چطور جلسات رواندرمانی را ادامه بدهم؟2023-07-19T01:59:00+03:30

خیلی مهمه که ما به عنوان مراجع احساس ارتباط و درک شدن را در ارتباط با درمانگرمان احساس کنیم و خاطرتون باشه تعویض درمانگر مساله طبیعی در پروسه رواندرمانی هست. در صورتی که احساس می کنید با درمانگر پیشنهاد شده ارتباط نگرفته‌اید؛ می‌توانید به پشتیبانی جوونه پیام بدید تا راهنمایی لازم را برای ادامه مسیرتان از کارشناسان ما دریافت کنید.

روانشناسی چیست و چگونه می‌تواند به ما کمک کند؟

مشاهده بیشتر!

مجله جوونه

یادگیری بی حد و مرز؛ جدیدترین مقالات روانشناسی را در مجله جوونه دنبال کنید!

Line
Go to Top